sobota, 21 kwietnia 2012

Urodzinowy Kalendarz Trójki i szept z lasu.

Marzenia! Tak to one nas prowadzą, jeśli tylko mamy  odwagę , aby poczuć je w sobie. Moja mapa marzeń każdego dnia z zielonym spojrzeniem spaceruje. Bez nich byłabym pędzącym kimś za niczym, albo nawet nikim, kto usiłuje znaleźć coś.
 Ja tak nie pragnę swoich chwil spędzać. Jedna z dróg ,z mojej prywatnej mapy , którą w sobie noszę od samego poczęcia, pozwoliła mi znaleźć "Bajki  z lasu"
Gorsety i suknie, które w tych bajkach grają powstają z tego co Las sam oddaje, a  brzozy piękno obudzić raz jeszcze na kobiecie niezwykłej to jest magia. Mam wielkie szczęście ,że bajki płyną swoim rytmem!!!

Tak czuję. Po pierwsze tworzenie dla Grażyny było przetkane niezwykłą muzyką i radosne serducho do tych dźwięków tańcowało. Cieszyło mnie również przeogromnie, że kobieta , która tak czuje świat i każdy jego najmniejszy okruch celebruje z ogromną radością w tym z lasem wyczarowanym gorsecie wystąpi na jednej ze stronic kalendarza  ***Pisząc te słowa  uśmiecham się  bardzo***  Szum wiatru , wierny mój towarzysz ma szczęście dopieszczać swymi leśnymi mruczankami  obrazy utkane z dźwięków , które płyną tutaj z Trójki.   Spoglądam na moją mapę- niezwykle zakręcone drogi, jak wiele ich!! To cieszy moją wietrzną naturę, a wiatr, który tak często moje myśli porywa do twórczego nieokiełznania mam nadzieję będzie przewracał kartki w tym niezwykłym kalendarzu.
w gorsecie z kory brzozy-Grażyna Dobroń
****dziękuję z całego serducha Tobie, że obudziłaś na sobie Bajkę z lasu****

4 komentarze:

 1. Jej... jaki cudny gorset na zacnej postaci z bajki z lasu. Pozdrawiam obie! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Grażyna jest niezwykła! Wiesz takie osoby jak ona budzą Bajki z lasu do życia. Zdjęcie można znaleźć w kalendarzu Trójki, który został wydany z okazji 50 lecia!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Grażyna Grażyną, ale gorset i sposób, w jakim piszesz o tym... jeszcze chwila, jeszcze moment i porywam Cię do Szklarskiej!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cudownie-z chęcią polecę do Szklarskiej!!!:)

   Usuń